Jdi na obsah Jdi na menu

Domácí výhry nás posunuli na druhé místo ml. příp. v tabulce 18.5.2014

20. 5. 2014

Sokol Martinice - FK Sedmihorky A    11 : 0 (4:0)

Odvetné zápasy s družstvy Sedmihorek jsme sehráli na domácím hřišti. Počasí o proti pátku se naštěstí umoudřilo a tak bylo příjemné nedělní dopoledne. V brance opět Vojta, obrana Martin, Jonáš, útok Kubík a Tonda, střídali postupně Tomík, Matěj a Tonda Křivinka. Zápas byl v prvním poločase vyrovnaný, branky stříleli pouze domácí hráči. Vedení 4:0 zcela zasloužené. Ve druhém poločase hosté již odpadli a zápas hraný na 2 krát 20 minut ovládli tedy střelecky naši kluci. Na jejich hru se dalo koukat, přihrávky do stran, spousta střel a šancí udělalo radost přihlížejícím rodičům a divákům.

O branky se rozdělili:  5 Tonda , 4 Kubík, po 1 Matěj a Martin.

Sokol Martinice - FK Sedmihorky B  20 : 1 (10:1)

Tento zápas pro nás byl bonbónek a kluci jak jinak do něj vstoupili opět naplno. Soupeř sice snížil na 2:1, ale pak již padaly góly pouze do jeho sítě. Druhý poločas šel do branky Tonda místo Vojty a tím se naše hra ještě zlepšila, protože jsme byli neustále v přečíslení, neb Toník v brance nevydrží a je neustále v poli a podporuje ostatní spoluhráče v jejich snaze vsítit branku. Moc jsme si zápas užívali a kluci si zahráli dosytosti.

Střelci:  5 Matěj, po 3 Tonda, Jonáš, Tomík, po 2 Vojta, Martin a Kubík.

Zápasy nám odpískali dva „profi“ rozhodčí Jarda a Honza Přikrylovi, hostující týmy byli s jejich výkonem spokojeni, my také! Děkujeme.

Trenéři Semil a Sedmihorek děkovali za pěkně uspořádaný turnaj se vším všudy, včetně otevřeného občerstvení a dobré pohostinnosti. Tak doufám, že hlavně v Semilech si z toho vezmou příklad a až budou oni pořádat bude vše na stejné ba lepší úrovni než v Martinicích. Díky Vláďovi Brožovi za přípravu kabin.